done_all

نیوتک چه مزیتی دارد ؟

تاثیر جایگاه بالاتر در گوگل برای کسب و کار !

مجموعه نیوتک با استفاده از ایده های خلاقانه و خاص تلاش میکند وبسایت مورد نظر شما مطابق با نوع کسب و کار و نیاز شما طراحی کند .

چینش صفحات سایت بایستی به گونه ای باشد که از شلوغ شدن و سردرگم شدن بازدید کننده جلوگیری شود تا از این طریق بازدید سایت و در ادامه فروش محصولات یا خدمات شما افزایش قابل توجهی پیدا کند . تعامل با مشتریان و بررسی کامل نیاز های آنان حتی پس از اتمام کار طراحی سایت یکی از عواملی است که میتواند در بلند مدت سایت شما را به روز و بهینه کند . 

در مجموعه ما انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی و خدماتی ارائه میشود . همچنین درخواست سایت های خاص نیز بررسی میشود و در صورت امکان ، طراحی و پیاده سازی میشوند .

done_all

SEO چیست ؟

بهینه سازی موتور های جست و جو چه تاثیری در کسب و کار ما دارد ؟

راه های زیادی برای تبلیغ محصولات یا خدمات کسب و کارتان از طریق اینترنت وجود دارد. یک راه از طریق شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک ، اینستاگرام و … است . ره دیگر از طریق بهینه سازی موتور های جستجو یا SEO است . این یک مزیت عمده برای کسب و کار شما است.

داشتن یک ارائه دهنده خدمات خوب SEO می تواند رتبه بندی وب سایت شما را افزایش دهد که به سرعت به افزایش فروش و افزایش سود امری کسب و کارتان کمک می کند. 

مجموعه نیوتک اماده است تا با بهینه سازی سایت شما جایگاهتان را در موتور جستجوی گوگل بالا ببرد . برای این کار بایستی سایت پس از طراحی به طور کامل آنالیز شود و طبق قراردادی جداگانه، فرایند و پروسه سایت به صورت ماهانه اجرا شود

keyboard_arrow_up